Манявський водоспад.
Фото Как добратьсяМанявський водоспад. Описание:

Манявский водопад
Высота около 17 м
http://tkkrocus.narod.ru/day1.htm

Валентина Мацюк
Там дуууже класно...

Діана Порада
Дорога до водоспаду розпочинається поруч із Манявським монастирем і,дійсно,сповнена чудовими крєвидами! Але водієві треба бути готовим до ГРУНТОВОЇ ГІРСЬКОЇ дороги! 16 км= 50 хв! А водоспад приємно вражає)) І не забудьте скупатися біля нього!За легендою вода там молодильна ;) PS: кажуть,що існує ще одна дорога до водоспаду. Через село й 2 км пішки! Обирати вам)

Dima Samodurov
З Франківська до Надвірної їхати годину (купа маршруток від залізничного вокзалу). З Надвірної до Пасічної їхати хвилин 20, маршрутки ходять приблизно щогодини. Ми ішли з села Пасічна. Це приблизно 12 км. Перехід зайняв більше 5 годин: 2 години до Бухтівецького водоспаду(там два, красивих!) і іще 3 години з гаком до Манявського. Там є туристична траса: дерева помічені червоною міткою. У Пасічній є карта траси з орієнтовним часом переходу між пунктами. До Бухтівецького водоспаду заблукати неможливо - там грунтова автомобільна дорога. А от далі ми пару разів повертались і звіряли чи дійсно по тій мітці пішли. Вже стемніло, крім того друга частина була вгору і швидкість зменьшилась, здавалось що ми вже мали прийти.. GPS був би дуже в нагоді, та у нас був варіант aGPS що вимагав інтернет, який не завжди був. Назад ми виходили уже у напрямку села Манява - Солотвин. Нам пощастило - нас підвезли частину дороги до Солотвина. А по туристичному вказівнику від водоспаду до Маняви 7 км, тобто ближче ніж назад до Пасічної, і дорога простіша - вниз. Правда, далі треба орієнтуватись на місцеві маршрутки які вже ходять з більшим інтервалом. Схоже, саме від Маняви до водоспаду ходять найбільше туристів. Навіть у дощ ми зустріли декілька груп що намагались проїхати (далі пройти, і, врешті, проплисти:). Дорога перетинається з річкою Манява як коса. Коли сухо, звичайні машини доїжджають до водоспаду, а в дощ - хіба Ниви (бачили). Та, пройтись варта. Ми зовсім не готувались. Просто захотілось на ніч в Карпати. Вибрали першу цікаву місцевість, подивились в Гуглі де воно, в п.ятницю купили рюкзак і спальник, в суботу поїхали, в неділю повернулись. Було класно.

alex spar
Їхали легковою машиною, до Маняви дорога як і скрізь в області, потім попри скид близько 16 кілометрів по грунтовій дорозі. Краєвиди чудові. А сам водоспад - мене просто вразив. Біля водоспаду нещодавно збудовані дерев'яні беседки. Є де посидіти і перекусити. Загалом поїздка була багата враженнями

Alexander Blinkov
Перший, дійсно, водоспад на якому мені пощастило побувати. Раджу з'їздити сюди, якщо ще тут не були!

Манявський водоспад на карте Яремче. Как добраться

Манявський водоспад - Отзывы + Добавить отзыв

archeopterix1 06.09.2016
Подробнее об этом месте - http://www.doroga.ua/poi/Ivano-Frankovskaya/Manyava/Manyavskij_vodopad/1504
Оставить комментарий или отзыв:

Яремче, с. Микуличин, ул. Грушевского, 163 Б , Яремче-> 26.9 км
Массажный салон
10000 грн. за сутки
8800 грн. за ночь
650 грн. за час
Комнат: 5
Гостей: 5

Гната Хоткевича 12б, Яремче-> 26.96 км
25000 грн. за сутки
2500 грн. за ночь
Комнат: 10
Гостей: 10 + и более

Свободи 332, Яремче-> 29.53 км
1200 грн. за сутки
1 грн. за ночь
Комнат: 3
Гостей: 4

Яремчанский РЭС

-> 26.68 км
вулиця Свободи, 240, Яремче, Яремче


Hotel VATRA

-> 27.53 км
вулиця І.Петраша, 34, Яремче, Яремче


Коттедж "Вершина"

-> 27.56 км
ул. Партизанская, 57, Яремче, Яремче


Гостиница в Буковели Черсак - отдых в Буковели

-> 33.93 км
Бугры 106 а, с. Микуличин, Яремче